Regulamin

 • Regulamin sklepu internetowego MATYJA SERWIS:

 • Potrzebujesz pomocy?

 • Zamawianie produktu

  Aby zamówić dowolny produkt dostępny w sklepie internetowym www.matyjaserwis.pl należy założyć konto podając przy tym swoje dane osobowe, które są niezbędne do weryfikacji zamówienia oraz do późniejszej jego realizacji. Następnie można złożyć zamówienie dodając interesujący Państwa produkt (lub kilka produktów) do swojego koszyka. Aby zlecenie zostało zrealizowane sprzedawca skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub zostanie wysłany e-mail w celu potwierdzenia zamówienia. Korekty do swojego zamówienia można wprowadzić tylko przed jego zatwierdzeniem do realizacji. Późniejsze korekty będą traktowane jako kolejne, odrębne zamówienie. Zamówienie nie będzie zrealizowane w przypadku błędnie wypełnionego formularza danych osobowych lub gdy dane te będą niekompletne.

  Dostawa

  Zamówienia złożone na towar dostępny w danej chwili w magazynie i potwierdzone do godz 15 wysyłane są tego samego dnia . Przesyłka dociera do Klienta zwykle następnego dnia od wysyłki w godzinach od 10 do 15. Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-5 dni roboczych. W zależności od dostępności i popularności produktu czas realizacji może się nieco wydłużyć. Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek. Ważne ! O precyzyjny czas realizacji zamówienia zawsze można zapytać sprzedawcę np. w chwili potwierdzania przez niego zamówienia, telefonicznie lub mailem. Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski.

  Koszty dostawy

  b.d.

  Płatność

  Na etapie zamawiania produktu Klient wybiera sposób płatności:
  „ZA POBRANIEM” (do 6000 tys. brutto) czyli opłacenie przesyłki przy odbiorze prosto do rąk kuriera dostarczającego przesyłkę.
  „PRZEDPATA NA KONTO” czyli klient wpłaca na konto Zamówiony towar zostaje wysłany bezpośrednio po odnotowaniu wpływu na konto:

  Gwarancja

  Wszystkie produkty w sklepie www.matyjaserwis.pl posiadają gwarancję. Gwarancja ważna jest wraz z dowodem zakupu ( faktura VAT ), który należy okazać. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zależny od warunków ustalonych przez konkretnego producenta. Precyzyjne warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej.

  Obowiązki sprzedawcy

  Odpowiedzialność firmy MATYJA SERWIS  jest ograniczona do odpowiedzialności za towar, czyli:

  • w wypadku dostarczenia uszkodzonego (uszkodzenia powstałe w transporcie) lub niezgodnego z zamówieniem produktu/produktów MATYJA SERWIS zobowiązuje się do ich wymiany na nowe.
  • MATYJA SERWIS nie odpowiada za szkody pośrednie związane z opóźnieniem w dostawie lub niemożliwością dostarczenia zamówionego towaru.
  • Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.
  Rabaty

  Istnieje możliwość negocjacji cen, oraz skorzystanie z kuponów rabatowych po przez system sklepu internetowego.

  Zwroty

  Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) z dnia 10 marca 2003 r.:

  Umowy zawierane z konsumentem bez jednoczesnej obecności obu stron, przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość, szczególności drukowanego lub elektronicznego formularza zamówienia niezaadresowanego lub zaadresowanego, listu seryjnego w postaci drukowanej lub elektronicznej, reklamy prasowej z wydrukowanym formularzem zamówienia, reklamy w postaci elektronicznej, katalogu, telefonu, telefaksu, radia, telewizji, automatycznego urządzenia wywołującego, wizjofonu, wideotekstu, poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 144, poz. 1204), są umowami na odległość, jeżeli kontrahentem konsumenta jest przedsiębiorca, który w taki sposób zorganizował swoją działalność.

  Art. 7 ust. 1 Ustawy mówi, że:

  Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1

 • Skontaktuj się z nami telefonicznie


  Służymy pomocą pod numerem telefonu:

  +48 667 541 316